Kontakt

info@mediakontoret.com

011-19 98 70

Koppargatan 12, 602 23 Norrköping

Vill du göra en beställning eller fråga något? Du når oss enklast via mail.
Våra öppettider: Mån–tors 9–16, Fre 9–15

Kontakta teamet

Projektledning & försäljning

Kostas Karathanasis
Direkt: 0706 87 47 95
kostas@mediakontoret.com

Produktionsansvarig Tryckeri

Micke Unoson
Direkt: 0761 99 36 03
micke@mediakontoret.com

Produktionsansvarig Dekor

Kristoffer Andersson
Direkt: 0721 93 13 13
kristoffer@mediakontoret.com

Tryck & originalarbete

Sebastian Zetterlund
Direkt: 0761 99 36 06
sebastian@mediakontoret.com

Logistik & efterbearbetning

Linda Wallin
Växel: 011 19 98 70
info@mediakontoret.com

Produktion & montering dekor

Edvin Lunnergård
Direkt: 0737 88 14 01
edvin@mediakontoret.com

Originalarbete

Cecilia Thunström
Direkt: 0761 99 36 04
cecilia@mediakontoret.com

Frågor?

Vi nås snabbast på info@mediakontoret.com

Öppettider

  • Måndag-torsdag: 9.00–16.00
  • Fredag: 9.00–15.00
  • Lördag & söndag: Stängt